ROZPIS SKUPIN KÁBA CUP - FINÁLE 2018

24. 6. 2018 Praha, stadion Eden

6 skupin po 4 družstvech, 1x16 min., postup ze skupiny 1., 2. + čtyři 3. s nejvyšším počtem bodů, popř. nejlepším skóre

 
skupina
A - Suchdol, Milín, Luštěnice, Tišice
B - Žebrák, D. Břežany, Slaný, Dobrovice
C - Rožmitál, Hředle, H. Počaply, Cidlinská FA
D - Č. Pečky, N. Knín, Unhošť, Jesenice
E - Lhota, Cerhovice, Karlštejn, Řepín
F - Čechie, Hrdlív, Benátky, Vrdy
 
07.10     prezentace
07.35     zahájení turnaje 
08.00     Suchdol - Milín                         Luštěnice - Tišice                  Žebrák - D. Břežany
08.20     Slaný - Dobrovice                    Rožmitál - Hředle                   H. Počaply - Cidlinská FA
08.40     Č. Pečky - N.Knín                    Unhošť - Jesenice                 Lhota - Cerhovice
09.00     Karlštejn - Řepín                      Čechie - Hrdlív                      Benátky - Vrdy
09.20     Dobrovice - D. Břežany            Luštěnice - Suchdol              Tišice - Milín
09.40     Cidlinská FA - Hředle               H. Počaply - Rožmitál            Slaný - Žebrák
10.00     Jesenice - N. Knín                    Řepín - Cerhovice                 Unhošť - Č. Pečky
10.20     Vrdy - Hrdlív                             Karlštejn - Lhota                     Benátky - Čechie
10.40     Suchdol - Tišice                       Milín - Luštěnice                     Žebrák - Dobrovice
11.00     D. Břežany - Slaný                   Rožmitál - Cidlinská FA          Hředle - H. Počaply
11.20     Č. Pečky - Jesenice                 N. Knín - Unhošť                     Lhota - Řepín
11.40     Cerhovice - Karlštejn                Čechie - Vrdy                          Hrdlív - Benátky
 
12.00 - 14.00 polední pauza - oběd, doprovodné soutěže, charitativní dražba
 
Odpolední utkání se hrají 1x16 min, při nerozhodném výsledku se kope 5 PK do rozhodnutí.
Finále se hraje 2x10 min.
14.00     1.1.-3.4   (1)           1.2.-3.3.   (2)            1.3.-3.2.   (3)
14.20     1.4.-3.1.  (4)           1.5.-2.6.   (5)            1.6.-2.5.   (6)
14.40     2.1.-2.4.  (7)           2.2.-2.3.   (8)            3.5.-4.6.   (9)
15.00     3.6.-4.5.  (10)         4.1.-4.4.   (11)          4.2.-4.3.   (12)
15.20     v1-v8       (13)         v2-v7       (14)          v3-v6       (15)
15.40     v4-v5       (16)         o 23. m.                   o 21. m.
16.00     o 17. m.                  o 19. m.                   o 15. m.
16.20     v13-v16                   v14-v15
16.40     o 13. m.                   o 11. m.                   o 9. m 
17.00     o 7. m.                     o 5. m.
17.20                                     o 3. m.
17.40                                  FINÁLE 2x10 min.
18.10     Vyhlášení výsledků